Bemutatkozás


Kyokushin karate edzések Szegeden 1978. szeptemberben kezdődtek Murányi Gyula vezetésével. Sosai Oyama halála után a magyar szövetség széthullott és a dojo vezetői a lelkiismeretük szerinti helyes utat választották. Hosszú idő után 1996-ban Szegeden elsőként Dan fokozatot szerzett Kószó Ildikó és Polák László, majd a következő évben Halász Pál, aki a fekete öv megszerzése után Kiskunmajsán nyitott új dojot, ami azóta is folyamatosan működik a szegedi csapat mellett, és azzal a legteljesebb mértékben együttműködve. Később a Tadashii csapata egy újabb dojoval bővült, melynek vezetője Sempai Horváth Zoltán, aki Kiskunhalason vezeti az edzéseket.

 

Versenyzőink számtalan hazai és nemzetközi eredményt értek el küzdelemben illetve formagyakorlatban is. Az egyesület versenybírókat delegál rendszeresen hazai bajnokságokra, valamint a szakmai fejlődés érdekében nemzetközi bírói továbbképzéseken képviselteti magát. A Tadashii Dojo megpróbál lépést tartani a fejlődéssel, és megfelelni az új kihívásoknak, így a klub vezetői feladatuknak tekintik a tagok érdekeinek képviseletét, az ifjúságnak és az idősebb korosztályoknak is perspektívát biztosítani a kyokushin karatéban, illetve minél több emberrel megismertetni annak filozófiáját és értékeit.

 

Aki ezt a munkát támogatásra méltónak érzi, kérjük tegye azt adója 1%-ának felajánlásával, melyet az alábbi számlaszámra tehet meg: TADASHII HARCMŰVÉSZETI SPORTEGYESÜLET   1 8 4 7 7 1 7 5  - 1 – 0 6

 

Edzéseink mottója: "Tiszteld a dojot, a társaidat, a hagyományokat és mindenkit, aki előtted járt ezen az úton!" - Shihan Howard Collins

Mire gyűjtünk?


A sportegyesület a tömegsport szintű edzéseit bérelt teremben tartja. A bérleti díj a költségvetés 70%-át teszi ki, ezért a felajánlásokat a bérleti díj fedezésére fordítjuk.

 

Másrészt a versenyzők nevezési díjait is átvállalja a sportegyesület a sportolóktól, illetve azok szüleitől, ezzel lehetővé téve, hogy azok a hátrányos helyzetű, de tehetséges gyerekek is versenyezhessenek ebben a sportágban, akik egyébként nem tudnák kifizetni a versenyenkénti több ezer forintos nevezési díjat.


Mire használtuk fel?


Az adó 1%-os felajánlásokat a tornaterem bérleti díjának fedezésére és a versenyzők nevezési díjának befizetésére használja a sportegyesület.


Képgaléria

Videó